CZ DE EN

L.G.O.

Motorsport

Vypsat pouze:

Osobní automobily

RacingWay HP 25W-50, RacingWay HP 15W-40

Syntetický motorový olej s neobyčejně stabilní viskozitou. Doporučuje se pro motory používané při závodech s turbodmychadlem či kompresorem nebo bez nich. Příklady použití: rallye, závody tahačů, akcelerační závody (včetně alkoholového paliva), závody člunů. Není určen k standardnímu používání v zimě.

25W-50: API SG/CD, Porsche

15W-40: API SH/SG/CD, speciální olej Porsche

Motocykly a motokáry

Čtyřtaktní motory

RacingWay MC 10W-40

Syntetický motocyklový olej s neobyčejně stabilní viskozitou. Tento olej zajišťuje dobré fungování převodů a je upraven po stránce tření pro spojky motocyklů, aby nedocházelo k škubání, zadrhávání a spékání spojkového obložení.

API SG, AH/JASO MA

Dvoutaktní motory

RacingWay 2T

Syntetický olej, vyvinutý pro silně zatěžované dvoutaktní motory. Vytváří málo nadměrného kouře. Vyhovuje nejnovějším specifikacím olejů pro dvoutaktní motory podle požadavků japonské normy JASO. Doporučuje se pro dvoutaktní motory, které mají vysoké tepelné namáhání nebo se používají při závodech, např. motokrosových, enduro atd. Výborně funguje v pásových sněhových vozidlech a to i v extrémních mrazech.

ISO EGD, API TC, JASO FC, Rotax 253 HVA 242, zkouška pásových sněhových vozidel, ISO EGD

RacingWay 2T GO-CART

Plně syntetický speciální olej pro silně zatěžované motokárové motory. Není vhodný pro jiné typy dvoutaktních motorů. Zajišťuje spolehlivé mazání při neobyčejně vysokých otáčkách a teplotách. Lze ho míchat s většinou závodnických paliv, které jsou k dostání na trhu.

2-TWay Revolution Racing

Olej nabízí výjimečnou ochranu proti opotřebení. Velmi dobře se čerpá a zaručuje dobré mazání při vysokých teplotách motoru a proměnných otáčkách. Vytváří minimální množství kouře a chrání motor před usazováním karbonu a spalin.

JASO FD, ISO EGD, Rotax 253

LGO, s.r.o., Borová 103, Stráž pod Ralskem, Česká Republika | lgo@lgo.cz