CZ DE EN

L.G.O.

Motocykly a sněhová vozidla

Vypsat pouze:

Čtyřtaktní motory motocyklů

RacingWay MC 10W-40

Syntetický motocyklový olej s neobyčejně stabilní viskozitou. Tento olej zajišťuje dobré fungování převodů a je upraven po stránce tření pro spojky motocyklů, aby nedocházelo k škubání, zadrhávání a spékání spojkového obložení.

API SG, AH/JASO MA

LazerWay F 5W-30

Plně syntetický motorový olej, vyvinutý speciálně pro osobní automobily FORD a lehké nákladní automobily s turbodmychadlem nebo bez něj. Olej zaručuje bezpečný start s dobrým mazáním při nízkých i vysokých teplotách. Olej přispívá k dobrému hospodaření s palivem.

Ford WSS-M2C 912A1//M2C 913 A/B

Dvoutaktní motory motocyklů

RacingWay 2T

Syntetický olej, vyvinutý pro silně zatěžované dvoutaktní motory. Vytváří málo nadměrného kouře. Vyhovuje nejnovějším specifikacím olejů pro dvoutaktní motory podle požadavků japonské normy JASO. Doporučuje se pro dvoutaktní motory, které mají vysoké tepelné namáhání nebo se používají při závodech, např. motokrosových, enduro atd. Výborně funguje v pásových sněhových vozidlech a to i v extrémních mrazech.

ISO EGD, API TC, JASO FC, Rotax 253 HVA 242, zkouška pásových sněhových vozidel, ISO EGD

2-TWay Low Smoke

Zajišťuje výbornou ochranu proti opotřebení. Splňuje nejpřísnější požadavky na nízký obsah kouře a snižuje tvorbu usazenin. Velmi dobře se čerpá a neobyčejně dobře funguje při nízkých teplotách.

JASO FA/FB/FC, ISO EGD, HVA 242/266/232, API TC

Čtyřtaktní motory sněhových vozidel

LazerWay 5W-40

Plně syntetický motorový olej pro všechny typy zážehových motorů a malé vznětové motory s turbodmychadlem nebo bez něj. Olej zaručuje snadné startování při nízkých teplotách a stejně tak si zachovává své mazací vlastnosti při ostré jízdě s vysokými teplotami motoru. Olej přispívá ke zlepšení hospodaření s palivem.

ACEA A3/B3, A3/B4, API SL/CF, VW 505.00/502.00, MB 229.1, 229.3, olej BMW s dlouhou životností. Porsche, Opel GM-LL-B-025

LazerWay F 5W-30

Plně syntetický motorový olej, vyvinutý speciálně pro osobní automobily FORD a lehké nákladní automobily s turbodmychadlem nebo bez něj. Olej zaručuje bezpečný start s dobrým mazáním při nízkých i vysokých teplotách. Olej přispívá k dobrému hospodaření s palivem.

Ford WSS-M2C 912A1//M2C 913 A/B

Dvoutaktní motory sněhových vozidel

2-TWay Revolution Snowmobile

Plně syntetický olej do dvoutaktních motorů, vyvinutý speciálně pro pásová sněhová vozidla a další dvoutaktní motory pracující v extrémně chladných podmínkách. Tento olej se výborně hodí k míchání s palivem nebo k používání samostatných olejových nádržích.

JASO FD, ISO EGD, Rotax 253

2-TWay Snowmobile

Polosyntetický olej do dvoutaktních motorů v pásových sněhových vozidlech, která jsou silně zatěžována a/nebo musí pracovat v extrémně chladných podmínkách. Také se doporučuje pro dvoutaktní motory s katalyzátory. Tento olej lze míchat s benzínem nebo používat pro samostatné mazání.

API TC, Rotax 253, HVA 232/242/346, ISO EGD, JASO FC

Ostatní produkty

ChainWay Spray

Syntetické mazivo na bázi polyalfaolefinu (PAO). K mazání všech typů řetězů včetně řetězů s těsnicími kroužky. Tento výrobek zajišťuje účinnou ochranu proti opotřebení a korozi při vysokých i nízkých teplotách.

Rust-aWay Spray

Mazací sprej pronikající rzí.

Moist-aWay Spray

Odpuzuje vlhkost, chrání před rzí a maže.

LGO, s.r.o., Borová 103, Stráž pod Ralskem, Česká Republika | lgo@lgo.cz